Realizační tým projektu MAP (Místní akční plán vzdělávání) pro ORP Hustopeče se rozhodl pořídit 10 kusů kvalitních notebooků pro zajištění on-line výuky žáků.  Přístroje budou zapůjčeny dvěma školám, které jako jediné z našeho regionu projevily o tuto možnost zájem v průběhu rychlého šetření provedeného RT v měsíci lednu a únoru 2021.

Jedná se o plně vybavené notebooky Dell Latitude 3510 s operačním systémem Windows 10 Pro EDU. Součástí každého je bezdrátová optická myš a brašna. Opravy v rámci tříletého záručního servisu budou zajišťovány kdekoliv na území ČR.

Každé ze dvou škol, a to Základní škole Hustopeče, Komenského ul. a Základní škole Klobouky u Brna, bude zapůjčeno 5 ks NTB na dobu do 31. 5. 2022. Po tomto datu přejdou NTB do majetku školy jako dar.

Jsme rádi, že můžeme z projektu MAP II školám v této nelehké době trochu pomoci, aby se další jejich žáci mohli do on-line výuky zapojit. Zapojeným školám ještě jednou děkujeme za poskytnuté informace a těšíme se i na další zapojené školy při jiné příležitosti.

Realizační tým MAP vzdělávání pro ORP Hustopeče II